Atrakcyjna oferta UP&GO Dacii
Nowa Dacia Duster w wersji Journey (Foto: Władysław Wilkiel)
14.01.2023

Atrakcyjna oferta UP&GO Dacii

Dacia wprowadza ofertę UP&GO na modelach nowa Dacia Jogger w wersji SL Extreme+ i nowa Dacia Duster w wersji Journey+. Oferta obejmie samochody już z nową identyfikacją marki. Oferta UP&GO jest dostępna od 12 stycznia br. w salonach Dacia i na stronie dacia.plW przypadku nowej Dacii Duster w wersji Journey+ samochód jest dostępny z napędem 4x2 w najwyższej wersji wyposażenia w gamie, które obejmuje kamerę Multiview, dostęp bezkluczykowy Keyless Entry i podgrzewane fotele. Klient otrzymuje w pełni wyposażaną wersję samochodu, pozostaje wybrać kolor i rodzaj silnika. Do wyboru jest 6 kolorów metalik lub kolory specjalne i 2 silniki: ECO-G 100 i TCe 130.

Nowa Dacia Duster w ofercie specjalnej z wyposażeniem Journey+ z silnikiem ECO-G 100 jest dostępna w cenie 89 850 zł, zawiera dodatkowe wyposażenie i lakier metalizowany. Nowa Dacia Duster w wersji Journey+ z silnikiem TCe 130 jest dostępna w cenie 97 300 zł.

Nowa Dacia Jogger w ofercie specjalnej została oparta na poziomie wersji SL Extreme+ ze wszystkimi opcjami, obejmuje pakiet Media NAV, pakiet Comfort Premium oraz podgrzewane fotele w standardzie. Klienci mają do wyboru również 6 kolorów metalik lub kolory specjalne, oferta dotyczy dwóch silników: ECO-G 100 i TCe 110.

Cena Nowej Dacii Jogger 7-miejscowej SL Extreme+ z silnikiem ECO-G 100 wynosi 101 200 zł, zawiera dodatkowe wyposażenie i lakier metalizowany, 7-miejscowy Jogger z silnikiem TCe 110 jest dostępny w cenie 103 700 zł. (ms)