Spokojnego nowego Iveco
„Alior Rent” model subskrypcyjny spółki leasingowej
Sztuczna inteligencja nie zastąpi człowieka
08.02.2024

„Alior Rent” model subskrypcyjny spółki leasingowej

W najbliższych tygodniach TUATARA, firma konsultingowo - technologiczna wdroży, na zlecenie Alior Leasing, platformę „Alior Rent”. Jest to nowy projekt, który wpisuje się w szeroką transformację cyfrową spółki leasingowej należącej do Grupy Alior Banku.Dzięki „Alior Rent” klienci będą mogli wynająć na przykład sprzęt elektroniczny w modelu subskrypcyjnym. Rozwiązanie zbudowane przy pomocy modułowej platformy Fintin będzie jednocześnie elementem większej zmiany ekosystemu technologicznego, która pozwoli na automatyzację procesów biznesowych oraz zwinne uruchamianie nowych linii produktowych.Obecnie najważniejszym i dominującym trendem, którego wdrożenie będzie miało znaczący wpływ na poprawę konkurencyjności firm jest rosnąca rola zastosowań sztucznej inteligencji w biznesie. Nie stanowi ona jednak rozwiązania samego w sobie. Poprawna implementacja, odpowiedni dobór modeli, właściwe szkolenie i przemyślana integracja z istniejącymi procesami to klucz do sukcesu. Firmy z branży finansowej uważnie przyglądają się nowym rozwiązaniom, starając się dobrać innowacyjne, a przy tym bezpieczne dla tego wrażliwego segmentu rynku technologie.

O ALIOR LEASING:

Alior Leasing to uniwersalna firma leasingowa, która od ponad 9 lat oferuje finansowanie polskim przedsiębiorcom. Oferta dostosowana jest do wszystkich segmentów klienta począwszy od potrzeb małych firm, często rozpoczynających działalność, poprzez spółki z sektora MŚP i na korporacyjnym kliencie kończąc. Uwzględniając zróżnicowanie, wymagania oraz dużą świadomość swoich partnerów w biznesie stale dostosowuje oraz poszerza zakres świadczonych usług, gdzie trzonem jest finansowanie aktywów wykorzystywanych w biznesie, zarówno ruchomości jak i nieruchomości. Będąc w grupie kapitałowej PZU oraz Alior Banku czerpie z profesjonalizmu oraz doświadczenia dużych i ugruntowanych na rynku przedsiębiorstw. Leasing i pożyczka leasingowa dostępne są na terenie całej Polski, zarówno w oddziałach leasingowych (21 placówek), jak i oddziałach Alior Banku.

O TUATARA:

TUATARA to firma, w której DNA leży wsparcie dla efektywnego rozwiązywania problemów biznesowych. Wierzymy, że w ten sposób zapewniamy naszym Klientom największą wartość, co przekłada się też na sukcesy naszej firmy. Od 2015 roku łączymy doradztwo i technologię, aby tworzyć wyjątkowe doświadczenia dla klientów, od rozwiązań integracyjnych, poprzez cyfryzację procesów, po innowacyjne modele biznesowe. Misją TUATARA jest wspieranie firm i instytucji, aby mogły rozkwitać w gospodarce cyfrowej. TUATARA wspiera doskonałość cyfrową na każdym etapie cyklu życia klienta, świadcząc usługi w zakresie marketingu, cyfryzacji sprzedaży i usprawnienia obsługi klienta. W portfolio produktów znajdują się boty oparte o sztuczną inteligencję (Actionbot), technologie kognitywne (sensID) wykorzystujące NLP i machine learning, narzędzia do kampanii marketingowych w czasie rzeczywistym (RETIXA), narzędzia do monetyzacji danych (TASIL) oraz platforma finansowa (FINTIN), czyli zestaw gotowych modułów dopasowanych do potrzeb sektora usług finansowych. Od 2023 roku jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Euvic. (ms)