Targi MotorTec Madryt: wysoka ocena oferty Phillips Poland
Motortec Madrid to przestrzeń do debaty i wymiany wiedzy o najnowszych wydarzeniach w branży aftermarket

Targi MotorTec Madryt: wysoka ocena oferty Phillips Poland

Targi MotorTec Madrid to tradycyjne spotkanie czołowych firm z sektora motoryzacyjnego rynku wtórnego. W końcu kwietnia w Madrycie miała miejsce szesnasta edycja tych targów. Swoją ofertę zaprezentowało 500 wystawców - producenci wszystkich klas komponentów i części zamiennych, główni dostawcy wyposażenia warsztatów i maszyn, stacji obsługi, sieci warsztatowych, myjni samochodowych i wiele innych producentów maszyn i wyposażenia warsztatów. Wśród nich firma Phillips Poland pokazała swoją najbardziej zaawansowaną linię produktową: QS6 i QS6+ oraz przedstawiła swojego nowego przedstawiciela na region Hiszpanii i Portugalii.


Obecność Philips Poland w Madrycie była pierwszą od początku pandemii okazją do osobistego spotkania się z klientami z Półwyspu Iberyjskiego. Polityka covidowa firmy spowodowała przeniesienie 90% spotkań z klientami do przestrzeni online. Targi MotorTec Madryt były więc pierwszą imprezą w regionie od momentu poluzowaniu tych obostrzeń. Odwiedzający hale targowe MotorTec Madrid mogli z bliska zapoznać się z wszystkimi wyrobami firmy, a także porozmawiać z ekspertami Phillips Europe.


Phillips


Pokazano najnowsze produkty

W trakcie czterodniowych targów, firma zaprezentowała swoje portfolio produktowe. Oprócz linii QS6 & QS6+, które m.in. zostały zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszych technologii, takich jak np. zgrzewanie ultradźwiękowe. Dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły też złącza pneumatyczne produkowane przez firmę, a także nowatorskie rozwiązania przeznaczone dla pojazdów wojskowych.

Phillips
Klienci odwiedzający MotorTec Madrid mogli z bliska zapoznać się z wszystkimi wyrobami firmy, a także porozmawiać z ekspertami Phillips Europe

Nowy przedstawiciel firmy na Półwyspie Iberyjskim

Firma przedstawiła swojego nowego przedstawiciela, opiekującego się rynkami Francji, Hiszpanii i Portugalii. Thomas Hajek, który wzmocnił zespół sprzedażowy jako Business Development Manager Phillips Poland posiada ogromne doświadczenie w branży Automotive. W swojej karierze obejmował m.in. stanowiska członka zarządu firm takich jak Fiat Professional czy Wielton.

O targach

Targi MotorTec Madrit 2022 odbyły się w pięciu halach Centrum Wystawienniczego IFEMA MADRID o powierzchni wystawienniczej 30 000 m netto. Zgromadziły największą w swojej historii reprezentację dystrybutorów części zamiennych. W tegorocznej edycji wzięło udział osiemdziesięciu wystawców z osiemnastu krajów.

Więcej na www.phillips-europe.com