Nissan Qashqai także dla flot
W zainteresowaniu nowym crossoverem Nissana pozostają również klienci flotowi
24.09.2021

Nissan Qashqai także dla flot

W polskich salonach Nissana pojawiła się już 3. generacja kompaktowego crossovera Qashqai. W ciągu kilku miesięcy od premiery do klientów trafiło 500 egzemplarzy a 1500 czeka w kolejce na odbiór auta. Ważną grupę odbiorców stanowią klienci instytucjonalni, dlatego Nissan Poland zorganizował dla managerów flot jazdy testowe nowym Qashqaiem na Torze Driveland w Mszczonowie k/Warszawy.


Dobre wyniki sprzedaży potwierdzają, że Qashqai jest atrakcyjny modelem zarówno dla klientów zainteresowanych autami kompaktowymi, oferując im ciekawy styl, technologię i pełne emocji wrażenia z jazdy, jak i dla tych, którzy dotychczas użytkowali większe samochody, ale planują przesiadkę do mniejszego i oszczędniejszego modelu. W zainteresowaniu nowym crossoverem Nissana pozostają również klienci flotowi.

 

NowoczesnaFlota

Na Torze Driveland w Mszczonowie k/Warszawy Nissan zorganizował prezentację flagowego crossovera Qashqai połączoną z jazdami testowymi wszystkich jego wersji napędowych. Należy podkreslić, że Nissan Qashqai jest oferowany z dwoma różnymi układami napędowymi. Pierwszy z nich oparty jest na 1,3-litrowym benzynowym silniku typu mild hybrid, dostępnym w dwóch wariantach mocy (140 i 158 KM).

 

NowoczesnaFlota

Szkolenie z zakresu bezpiecznej jazdy poprowadzili instruktorzy pod kierunkiem Tomasza Kuchara. Ponad 70 menedżerów flot wzięło udział w jazdach nowymi Qashqaiami na przystosowanych do tego nowoczesnych instalacjach Toru Driveland tj. płyty poślizgowe z systemami nawadniania i kurtynami wodnymi oraz najnowszej generacji szarpakiem do wprowadzania pojazdów w poślizg.
Ponadto, w skład infrastruktury obiektu wchodzą zaawansowane instalacje, które pozwalają na symulowanie różnych warunków pogodowych i zachowania aut. Tor o długości 1,8 kilometra oraz szerokości 30 metrów został wyłożony gładkim asfaltem. Liczne zakręty oraz długie proste pozwoliły na sprawdzenie możliwości jezdnych Qashqaia.

 

NowoczesnaFlota

W trakcie szkolenia przedstawiciele Nissana zaprezentowali rozwiązania dedykowane dla flot samochodowych m.in. Program Obsługi Serwisowej, sieć NBC specjalnie dedykowana dla klientów instytucjonalnych czy też Nissan Abonament oraz Nissan Intelligent Mobility.