FritoLay stawia na Volkswagena Caddy
Przedstawiciele handlowi FritoLay pokonują średnio rocznie 18 448 414 kilometrów
06.06.2024

FritoLay stawia na Volkswagena Caddy

Flotę producenta chipsów i chrupek, firmy FritoLay zasili 200 Volkswagenów Caddy. Samochody obrendowane w firmowe barwy będą wykorzystywane przez przedstawicieli handlowych w Polsce. Dostawę realizuje dealer marki Volkswagen Samochody Dostawcze – firma Carsed z Siedlec.

 

 

Wybrane przez Frito Lay Volkswageny Caddy to wersje 5-miejscowe, napędzane sprawdzonym, wysokoprężnym silnikiem 2.0 TDI, wyposażone we wszystkie niezbędne systemy sprawdzające się w przeznaczonych do codziennej pracy samochodach. Caddy dla FritoLay posiadają m.in. Asystenta unikania kolizji i asystenta hamowania podczas skręcania, system Front Assist z automatycznym systemem hamowania awaryjnego, systemem monitorowania ruchu pieszego i ruchu rowerowego, czy utrzymujący auto na pasie ruchu system Lane Assist.

- Volkswagen Caddy to samochód wielozadaniowy – oferuje wszystko, czego może potrzebować przedstawiciel handlowy pracujący na co dzień w terenie. Przestrzeń bagażowa Caddy w takiej pięciomiejscowej wersji, którą przygotowaliśmy dla FritoLay, to 1213 litrów, a po złożeniu tylnych siedzeń wzrasta ona do 2556 litrów. Z pewnością pracownicy firmy spakują do niej wszystkie niezbędne w dniu pracy towary - podkreśla Andrzej Krawiec, dyrektor sprzedaży Volkswagen Samochody Dostawcze.

Kierownik ds. Planowania Transportu i Floty z FritoLay Wojciech Osiadacz informuje, że w firmie pracuje 450 przedstawicieli handlowych, którzy pokonują średnio rocznie 18 448 414 kilometrów. W tej sytuacji FritoLay szukało samochodu solidnego, niezawodnego i kompaktowego, a jednocześnie komfortowego i z dużą przestrzenią ładunkową. Wybór padł na VW Caddy. (ww)