BP Advertisement
eSprintery we flocie Polskiej Grupy Farmaceutycznej
W uroczystym przekazaniu udział wzięli m.in.: Piotr Cieślak, prezes Zarządu PGF S.A., Grzegorz Sawicki, dyrektor sprzedaży samochodów dostawczych Mercedes-Benz Polska, Maciej Rżysko, wiceprezes Zarządu Sobiesław Zasada Automotive
29.10.2023

eSprintery we flocie Polskiej Grupy Farmaceutycznej

Do Polskiej Grupy Farmaceutycznej trafiła kolejna partia dostawczych modeli Mercedes eSprinter. Kontrakt zrealizowano dzięki współpracy z dealerem Mercedes-Benz, Sobiesław Zasada Automotive oraz firmą Carefleet S.A. Docelowo we flocie PGF znajdzie się 36 w pełni elektrycznych Mercedesów eSprinter, które będą użytkowane w ramach wynajmu długoterminowego.

 

Elektryczne pojazdy eSprintery, które zostały dostarczone przez dealera Mercedes-Benz, Sobiesław Zasada Automotive, wyposażone są w zabudowy izotermiczne, agregaty i specjalistyczne lodówki, spełniające rygorystyczne warunki przechowywania i przewożenia leków ratujących życie. Nie pominięto też montażu dodatkowych, ale niezwykle istotnych w codziennym użytkowaniu elementów, takich jak np. programator, czyli urządzenia umożliwiającego programowanie czasu startu i pracy agregatu. Dzięki temu rozwiązaniu można wcześniej rozpocząć chłodzenie lub grzanie ładowni tak, aby pojazd był gotowy do dystrybucji na zaplanowaną godzinę. Co ważne, urządzenie jest pod zasilaniem 230V i nie zużywa prądu z akumulatora.

- Dziękujemy za zaufanie, a w odpowiedzi obiecujemy dołożyć wszelkich starań, by nasze działania zawsze charakteryzowały się innowacyjnością, jakością, elastycznością i kompleksowością. Wierzymy, że dzięki temu wspólnie i na najwyższym poziomie będziemy pomagali realizować dostawy leków ratujących życie na terenie całej Polski – powiedział Daniel Trzaskowski, prezes Zarządu Carefleet S.A.

Dostarczone eSprintery pozwalają nie tylko na lokalnie bezemisyjne dostawy leków, ale także - ze względu na opcjonalne wyposażenie - zapewniają komfort kierowcom i są gotowe do pracy nawet w trudnych warunkach. (ww)