Anna Dereszowska jeździ hybrydowym Renault Captur
Hybrydowy Renault Captur E-TECH Plug-in
07.01.2021

Anna Dereszowska jeździ hybrydowym Renault Captur

Znana aktorka i wokalistka, ale również miłośniczka motoryzacji i ambasadorka marki Renault Anna Dereszowska przesiadła się ostatnio do nowego, hybrydowego Renault Captur w kolorze pomarańczowym.

- W codziennych decyzjach staram się kierować dobrem naszej planety i nie inaczej jest w przypadku jazdy samochodem. Ochrona środowiska ma znaczenie także dla Renault, dlatego zdecydowałam się na hybrydowe Renault Captur E-TECH Plug-in.
Nie mam problemu z parkowaniem, po mieście jeżdżę prawie wyłącznie w trybie elektrycznym. Akumulator można łatwo doładować, nawet z domowego gniazdka. Samochód świetnie sprawdza się też w podróżach poza miastem
– powiedziała z tej okazji Anna Dereszowska.

Inżynierowie z Renault zaprojektowali dla oferty napędów hybrydowych rewolucyjne rozwiązanie – oryginalne, praktyczne i jedyne w swoim rodzaju. Wykorzystuje technologie chronione ponad 150 patentami i jest oparte na szeregowo-równoległej architekturze napędu hybrydowego, aby zapewnić maksymalną liczbę kombinacji pracujących silników oraz jak najniższy poziom emisji CO2 podczas jazdy.

Podczas prac rozwojowych nad samochodem z napędem hybrydowym wykorzystano wiedzę i doświadczenie w projektowaniu bolidów Renault DP World F1 Team. Produkowane seryjnie modele z napędem hybrydowym wykorzystują technologię opracowaną na potrzeby wyścigów Formuły 1.

Anna Dereszowska jeździ nowym Renault Captur w wersji Intens E-TECH Plug-in, w kolorze Orange Atacama z czarnym dachem Etoile. (ms)