20 Renault Master dołącza do floty RTV Euro AGD
Renault Master od 2018 roku jest liderem polskiego rynku samochodów dostawczych
25.11.2020

20 Renault Master dołącza do floty RTV Euro AGD

Renault Polska dostarczyło 20 samochodów Renault Master firmie Hitachi Capital Polska, która podpisała umowę najmu długoterminowego z Euro-net. Samochody Renault Master w specjalnej zabudowie wykonanej przez Moto Wektor dołączą do floty pojazdów polskiej sieci RTV Euro AGD.

W ramach swojego pierwszego kontraktu z Hitachi Capital Polska sieć sklepów RTV Euro AGD
Euro-net Sp. z o.o. podpisała umowę najmu długoterminowego na 20 samochodów w specjalnej zabudowie. Samochody Renault Master, z których korzysta Euro-net, są rozpoznawalne dzięki kabinom w kolorze żółtym i reklamom firmy na kontenerze. Specjalną zabudowę wykonała firma Moto Wektor z Bielska-Białej.
Samochody będą wykorzystywane w lokalnej dystrybucji. Auta cechuje łatwy dostęp do przestrzeni ładunkowej, komfort i bezpieczeństwo jazdy oraz oszczędność w użytkowaniu.
W ramach kontraktu Hitachi Capital Polska zapewnia Euro-net pełny zakres usług wynajmu: finansowanie
i zakup pojazdu, zachowanie całodobowej mobilności przez siedem dni w tygodniu dzięki flocie pojazdów zastępczych, serwis, naprawy, ubezpieczenie oraz nielimitowany serwis opon.

RENAULT MASTER
Od swojego debiutu rynkowego w 1980 roku każda generacja Renault Master okazywała się sukcesem. Rok 2019 był piątym z rzędu rekordowym rokiem pod względem sprzedaży. Od 1980 roku sprzedano łącznie na całym świecie 2,8 miliona sztuk Mastera, w tym 124 000 w 2019 roku. Obecnie Master jest samochodem o światowym zasięgu, sprzedawanym w ponad 50 krajach
na wszystkich kontynentach.
Nowy Master, wprowadzony na rynek w 2019 roku, jest dostępny w 350 wersjach,
w 4 długościach i 3 wysokościach oraz w wersji przednionapędowej, tylnonapędowej i z napędem na 4 koła (Master Extended Grip). Od 2018 roku Master jest też dostępny w wersji z napędem w 100% elektrycznym - Master Z.E.
(oprac.ww)