Dodge i RAM w leasingu od Santander Consumer Multirent
Dodge i RAM to uznane wśród profesjonalistów amerykańskie marki
10.03.2021

Dodge i RAM w leasingu od Santander Consumer Multirent

Firma AEC, oficjalny importer marek Dodge i RAM koncernu FCA, podjęła współpracę z dostawcą usług leasingowych Santander Consumer Multirent. Od tej chwili deilerzy AEC mogą zaproponować klientom nowe pojazdy z indywidualnie dopasowanymi warunkami finansowania, przygotowanymi przez Santander Consumer Multirent i Santander Consumer Bank.

Dzięki współpracy z firmą leasingową dealerzy AEC, przez pierwszych 90 dni mogą skorzystać z finansowania stocków bez ponoszenia kosztów związanych z odsetkami. Nawet nowo założone oddziały mogą rozpocząć działalność z zestawem pojazdów wystawionych w salonie bez dodatkowych opłat.

Dodge i RAM to znane i popularne wśród profesjonalistów amerykańskie marki. Ze względu na bogatą ofertę wygodnych i przestronnych pickupów oraz trucków o dużej ładowności na pewno wielu osobom pomogą w prowadzeniu działalności gospodarczej bez względu na jej profil – mówi Maciej Wytwicki z Santander Consumer Multirent.

Wachlarz pojazdów marek Dodge i RAM udostępniany przez AEC jest bardzo pożądany w naszym kraju. Niezwykle wydajne modele Dodge w oczach posiadaczy stanowią maszyny wręcz ikoniczne. Z kolei ciężarówki RAM zapewniają użytkownikowi niskie koszty eksploatacji dzięki wyposażeniu ich w opcjonalne układy paliwowo-gazowe (LPG).

Poza Polską współpraca AEC ze spółkami Santander Consumer Finance trwa już od kilku lat w sześciu innych krajach. Obecne rozszerzenie jest spowodowane wzrostem sprzedaży pojazdów oferowanych przez importera na polskim rynku.(ww)