Camptoo - klik i kamper wynajęty
Wejście Camptoo na polski rynek daje możliwość wynajmu kamperów i przyczep nie tylko na terenie Polski
22.06.2021

Camptoo - klik i kamper wynajęty

Camptoo, platforma sharing economy łącząca właścicieli kamperów z chętnymi do ich wynajęcia, jest już dostępna w Polsce. Pasjonaci podróży otrzymali dostęp do blisko 5 tysięcy kamperów we wszystkich 15 krajach, w których działa.


Camptoo jest firmą założoną przez trzech przyjaciół z Holandii, którzy pewnego lata nie mogli znaleźć kampera do wynajęcia w tradycyjnych wypożyczalniach. Kiedy wypożyczalnie miały wypełniony grafik z rezerwacjami, prywatne kampery i przyczepy stały na podjazdach nieużytkowane. Tak narodził się pomysł na platformę, na której każdy może bezpiecznie i szybko wynająć kampera lub przyczepę i ruszyć w podróż. Po ogromnym sukcesie w Holandii, platforma ruszyła na podbój innych krajów, m.in. Australii i Wielkiej Brytanii. Teraz rozrasta się jeszcze bardziej, wchodząc do Polski, Szwecji i Finlandii.

Camptoo jest bardzo intuicyjne i działa w podobny sposób, jak platformy do wynajmowania pokoi, apartamentów lub domów. Wystarczy wybrać termin rezerwacji kampera, miejsce odbioru, liczbę podróżujących i pozwolić wyszukiwarce znaleźć dla nas propozycję. Po znalezieniu interesującego nas kampera lub przyczepy można zrobić rezerwację, opłacić zaliczkę i odebrać pojazd w wybranym terminie i miejscu.

 

Camptu
Wejście Camptoo na polski rynek daje możliwość wynajmu kamperów i przyczep nie tylko na terenie Polski


Wejście Camptoo na polski rynek daje możliwość wynajmu kamperów i przyczep nie tylko na terenie Polski. Platforma daje dostęp do blisko 5 tysięcy kamperów we wszystkich 15 krajach, w których działa. Dzięki temu możemy zdecydować się na wynajem w kraju i wyruszyć nim w podróż (również za granicę) albo znaleźć interesujący nas pojazd za granicą (np. w Australii), dolecieć samolotem i odebrać rezerwację w wybranym terminie i miejscu. (oprac. ms)