40 000 monitorowanych pojazdów na 12-lecie Cartrack Polska
Cartrack Polska jest firmą technologiczną, która wchodzi w skład Holdingu Cartrack
24.03.2021

40 000 monitorowanych pojazdów na 12-lecie Cartrack Polska

Cartrack Polska, firma branży telematycznej, obchodzi 12-lecie działalności. W tym czasie liczba monitorowanych pojazdów objętych ochroną przekroczyła 40 tysięcy. W ostatnim roku firma wdrożyła szereg nowych usług, m.in. Komunikator Cartrack, MiFleet oraz A-TRACKER.Cartrack jest producentem urządzeń i systemu dając 100% gwarancji na technologię i usługę w trakcie trwania kontraktu. Od ponad 10 lat rozwija i kreuje rynek usług flotowych w Polsce będąc jednym z jego liderów.

- Klient flotowy oczekuje przede wszystkim profesjonalnego wsparcia przez cały okres trwania kontraktu. Menadżerowie flot, jako znakomici praktycy i specjaliści, wiedzą że nowoczesna technologia jest nieodłącznym elementem poprawnej kontroli nad flotą pojazdów służbowych. Cartrack Polska, jako dostawca rozwiązań BIG DATA, nieustannie rozwija i doskonali swoje usługi, co przekłada się na rosnący z każdym miesiącem portfel klientów. Przekroczyliśmy 40 000 pojazdów, które codziennie wspieramy operacyjnie – to dowód ogromnego zaufania, jakim darzy nas rynek flotowy w Polsce – podkreśla Kamil Jakacki, dyrektor sprzedaży i rozwoju Cartrack Polska.

- Nie zwalniamy tempa. Tylko w ostatnim roku wprowadziliśmy szereg nowych usług jak Komunikator Cartrack, MiFleet oraz A-TRACKER, udowadniając, że kluczowy jest dla nas rozwój systemu i wdrażanie nowych rozwiązań, które odpowiadają na realne potrzeby biznesu w wymagającej epidemicznej rzeczywistości - dodaje Kamil Jakacki.

- Od samego początku działalności w Polsce rośniemy organicznie i systematycznie zwiększamy ilość klientów. Cały czas rozwijamy też nasz zespół, który w chwili obecnej składa się z ponad 90 wspaniałych specjalistów, analityków, techników i menadżerów – podkreśla Bartłomiej Dębski, CEO Cartrack Polska.

- W DNA Cartrack Polska od pierwszego dnia była dbałość o jakość i koncentracja na rozwoju. Elementy te, przekute w cel, dają nam obecnie pozycję najczęściej wybieranego dostawcy usług telemetrycznych w Polsce. Dziękujemy naszym klientom – bardzo wielu z nich jest z nami od samego początku, rozwijając się i ucząc razem z Cartrack Polska. Dziękuję też swojemu zespołowi, bez którego rozpoznawalność marki, renoma i zaufanie, jakim jesteśmy darzeni na rynku, nie byłyby osiągalne – dodaje Bartłomiej Dębski.

Cartrack Polska jest firmą technologiczną, która wchodzi w skład Holdingu Cartrack. W skali globalnej, jako producent urządzeń i oprogramowania, Cartrack obecny jest na 25 rynkach monitorując ponad 1 300 000 pojazdów. Więcej informacji znajdziesz na www.cartrack.pl